Tatile gidecekler bu fırsatı kaçırmayın

Yaz geldi çattı, Haziran yarılandı. Hâlâ tatilini planlamayanlar içinse ETS Yaz Fırsatları kampanyası tüm hızıyla başladı!

Tatil için doğru zamanı bekleyen herkese seslenen kampanya; tatil fırsatlarını kaçırdığını düşünüp vazgeçenlere, bu sene geçti artık seneye diyenlere “Tatil için doğru zaman, ETS ile her zaman” diyerek ETS’de herkes için her döneme uygun fırsatlar olduğunu hatırlatıyor.

Özge Özacar’ın şehirdeki insanları yüksek bir enerjiyle tatile davet ettiği kampanya filmleri, tatilini henüz planlamamış olanlara ilham vermeyi hedefliyor. Devam filmleriyle de herkese ulaşmayı hedefliyor.

Geleneksel ve dijital mecralarda, 2024 tatil sezonunun sonuna kadar devam edecek olan kampanya, Teşkilat ICOM imzası taşırken; yapımını Makine Dairesi ve ZODIAC birlikte üstleniyor.

Teşkilat ICOM Hakkında: Teşkilat ICOM, 2007 yılında yerel bir tam hizmet reklam ajansı olarak kurulmuştur. 60’dan fazla ülkede 100’e yakın ofisle dünyanın en büyük bağımsız ajans network’ü olan ICOM’un 2015’den bugüne Türkiye temsilciliğini üstlenen Teşkilat ICOM, hizmet verdiği markalara yerel uzmanlık ile global bilgiyi bir arada sunmaktadır. Ajans, geleneksel ve dijital ayrımı olmaksızın
markaların ihtiyaçları doğrultusunda zamanın ruhuna uygun fikirler geliştiriyor. Teşkilat ICOM hakkında daha fazla bilgi için www.teskilat.com.tr adresini ziyaret edebilir ve Instagram’da Instagram.com/teskilaticom hesabını takip edebilirsiniz.

Advertorial

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x